Rozpoznajesz tych mężczyzn? Szuka ich policja. „Prosimy o kontakt” (ZDJĘCIA)

Kradzież paliwa na stacjach we Wschowie i Szlichtyngowej. Policja szuka mężczyzn, których nagrały kamery monitoringu. Opublikowano wizerunki.

Kradzież paliwa Wschowa, Szlichtyngowa

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji we Wschowie prowadzą postępowania w sprawach trzech kradzieży paliwa. Pierwsza miała miejsce na terenie miasta, 13 marca 2025 roku. Wówczas około godziny 12:50 nieustalony dotąd mężczyzna zatankował paliwo i odjechał w kierunku Leszna nie płacąc za nie.

Kolejne kradzieże paliwa wydarzyły się na stacji w Szlichtyngowej. 23 kwietnia około godziny 11:30 zrobił to obcokrajowiec, natomiast bez płacenia odjechał też mężczyzna 27 kwietnia około 22:38.


Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:


Policja Wschowa. Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Mundurowym udało się zabezpieczyć nagrania z kamer monitoringu. Ci opublikowali już zdjęcia z wizerunkami sprawców kradzieży.

– Wszyscy, którzy byli świadkami zdarzeń oraz rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 79 43 211 – apeluje mł. asp. Marek Cieślakowski, rzecznik wschowskiej policji.

Przeczytaj też: „Haniebny manewr” kierowcy w Zielonej Górze. Jest nagranie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *