Lotnisko Zielona Góra – Babimost ruszyło z wyjątkowym konkursem dla miłośników podróży i fotografii. Do wygrania wakacje Last Minute do Egiptu lub Tunezji oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.
Lotnisko Zielona Góra Babimost. Konkurs „Lubuskie w obiektywie”
Lubisz zwiedzać i robić zdjęcia? Ten konkurs jest dla Ciebie! Lotnisko Zielona Góra – Babimost zaprasza do udziału w zabawie fotograficznej „Lubuskie w obiektywie”.
Wystarczy wysłać swoje autorskie zdjęcie atrakcji województwa lubuskiego – może to być pałac, zamek, park, winiarnia lub inne ciekawe miejsce.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo z News TV:
Wakacje do wygrania z lotniska w Babimoście
Na zwycięzców czeka aż pięć nagród, w tym:
- I miejsce: Bon o wartości 6000 zł na wycieczkę do Egiptu (Marsa Alam) + aparat Instax Mini 12
- II miejsce: Bon o wartości 6000 zł na wycieczkę do Tunezji (Hammamet) + głośnik JBL GO3
- III miejsce: Voucher na lot Zielona Góra–Warszawa–Zielona Góra + tablet Lenovo TAB M9 + opaska Xiaomi Smart Band 7
- IV–V miejsce: Upominki od organizatorów: słuchawki, powerbank, kubki i gadżety.
Jak wziąć udział?
Wystarczy wysłać swoje zdjęcie na adres: e.szukielowicz@lubuskie.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 października 2025 r. do godz. 12:00.
Regulamin konkursu dostępny jest na profilu Lotniska Zielona Góra – Babimost na Facebooku.
Lubuskie w obiektywie
Organizatorzy chcą w ten sposób zachęcić mieszkańców regionu do odkrywania i pokazywania piękna województwa lubuskiego. Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane w mediach społecznościowych lotniska i regionu.
Przeczytaj też: Autobus MZK Zielona Góra z klocków Lego. Takiego „elektryka” jeszcze nie było!