środa, 13 październik 2021

W obawie przed kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią w II Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wielkopolskim tradycyjna studniówka odbędzie się już w październiku. Maturzyści ćwiczą już poloneza, część z nich ma już gotowe kreacje!

Dział: Społeczne

Niektóre osoby zgłaszają się do okulisty z charakterystycznym problemem, którym jest trudność ostrego widzenia zarówno z bliska, jak i z daleka. Takie zaburzenie wzroku nie jest chorobą, a wadą, która zwana jest astygmatyzmem. Spowodowana jest tym, że układ oka ma problem z prawidłowym skupieniem promieni słonecznych na siatkówce. Przez to promienie słoneczne załamują się na dwa różne sposoby, co skutkuje brakiem ostrości obrazu bez względu na to, czy patrzy się na niego z bliska, czy z daleka.

Dział: Polecamy

Zabił dziecko i uciekł z miejsca wypadku. Policja szybko ustaliła i zatrzymała 38-letniego sprawcę. Teraz mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie! 

Dział: Interwencje

Policjanci w Krośnie Odrzańskim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. 25-letni mężczyzna przewoził ponad 400 gramów marihuany!

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u