piątek, 15 październik 2021

Ochotnicza Straż Pożarna w zielonogórskim Przylepie zaprasza na dni otwarte. Na zwiedzających czeka masa atrakcji!

Dział: Wydarzenia

Śmiertelny wypadek w Witnicy. Po leżącej na jezdni kobiecie przejechał samochód. Niestety życia 57-latki nie udało się uratować!

Dział: Interwencje

Pożar śmieciarki w Trzebiechowie koło Sulechowa. Odpady zapaliły się podczas jazdy. Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

Dział: Interwencje

W Zielonej Górze zabrakło wolnych zespołów pogotowia. Do pacjenta wysłano śmigłowiec LPR. Z pomocą ruszyli też strażacy.

Dział: Interwencje

Zakupy związane z aranżacją wnętrz w takich miejscach jak markety sieciowe oraz sklepy budowlane zaczynają być naszą codziennością. Wbrew pozorom sklepy wielkopowierzchniowe nie muszą charakteryzować się przeciętną jakością. Coraz częściej można trafić w nich na prawdziwe rarytasy meblarskie w atrakcyjnych cenach. Dlatego nie powinniśmy bać się nabywania mebli w takich miejscach. Szczególnie tyczy się to takich produktów jak komody, akcesoria do mebli czy nawet meble, które służą do przechowywania naszych rzeczy. Jakie produkty zatem warto kupować w takich miejscach?

Dział: Polecamy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u