niedziela, 17 październik 2021

Trzynaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem hali produkcyjnej w Chwałowicach koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ogniem zagrożony był dom jednorodzinny.

Dział: Interwencje

Wypadek na S3. Na odcinku Skwierzyna - Międzyrzecz zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu dwóch Dróg Wojewódzkich pod Nową Solą. Poszkodowanych zostało sześć osób. W akcji śmigłowiec LPR!

Dział: Interwencje

Gorzowscy policjanci grupy SPEED zatrzymali mężczyznę, który w terenie zabudowanym jechał niemal 200 kilometrów na godzinę, w miejscu, gdzie można 50. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy na 3 miesiące, a sprawę przekroczenia prędkości przekażą do sądu, który zadecyduje o wysokości kary.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u