poniedziałek, 18 październik 2021

Tragiczny finał niedzielnego wypadku pod Nową Solą. W zielonogórskim szpitalu zmarło kilkumiesięczne niemowlę, które uczestniczyło w zdarzeniu.

Dział: Interwencje

Wypadek w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Bohaterów Westerplatte. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Dział: Interwencje

Ponad trzy promile alkoholu wydmuchał kierujący busem zatrzymany w Zielonej Górze. Mężczyzna został obywatelsko ujęty przez innego kierowcę.

Dział: Interwencje

Zielonogórzanka otrzymała SMS z linkiem o rzekomej niedopłacie za energię. Kobieta chciała uregulować płatność i wpadła w pułapkę oszustów!

Dział: Interwencje

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek w powiecie żarskim. Bus wypadł z drogi, dachował i uderzył w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna!

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u