piątek, 22 październik 2021

Rondo koło Wilkanowa na drodze krajowej nr 27 rośnie w oczach. Prace cały czas idą zgodnie z planem. Kiedy skończą się utrudnienia?

Dział: Społeczne

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. 28-letni obywatel Białorusi wydmuchał 1,6 promila alkoholu.

Dział: Interwencje

Zakup mebli do domu lub biura to bardzo odpowiedzialne zadanie. Z reguły wiążę się to również ze sporą inwestycją, dlatego wszystko powinno być dobrze przemyślane - a wybrane produkty powinny cechować się bardzo dobrą jakością. Jak o to zadbać? Przed podjęciem finalnej decyzji zakupowej powinieneś dokładnie przeanalizować oferty sklepów oraz opinie klientów. Jeżeli chcesz kupić wysokiej jakości meble, Zielona Góra będzie miejscem, gdzie je znajdziesz. Zapraszamy Cię do zapoznania się z artykułem, w którym przedstawimy Ci informacje na temat tego, gdzie je kupić.

Dział: Polecamy

Dwuletni owczarek niemiecki Ares jest psem patrolowo-tropiącym i właśnie rozpoczyna służbę w zielonogórskiej policji! Będzie postrachem przestępców?

Dział: Społeczne

Mia zaginęła praktycznie w centrum Zielonej Góry. Dla znalazcy pieska, właściciele przewidzieli nagrodę pieniężną!

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u