wtorek, 26 październik 2021

Tragiczny bilans wypadku na trasie S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby nie żyją, dwie zostały ranne. Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.

Dział: Interwencje

Wypadek na S3 na wysokości Zielonej Góry. Cztery osoby zostały ranne - trwa reanimacja dwóch z nich. Droga w kierunku Sulechowa jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Trwają poszukiwania 20-letniej Klaudii Jarneckiej. Młoda kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną od zeszłego czwartku.  

Dział: Interwencje

Poważny wypadek na Zachodniej w Świebodzinie. Rowerzysta zderzył się z motorowerzystą. Jedna osoba została ciężko ranna! W akcji śmigłowiec LPR.

Dział: Interwencje

Właściciele sklepów oraz lokali gastronomicznych nie powinni się dłużej zastanawiać, czy potrzebują chłodziarki na napoje. Odpowiedź jest zawsze ta sama - oczywiście, że tak. Czym zatem kierować się podczas wyboru tego sprzętu? Podajemy najważniejsze informacje dotyczące chłodziarek na napoje, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u