piątek, 08 październik 2021

Wypadek w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Jedna osoba została poszkodowana.

Dział: Interwencje

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na drodze krajowej nr 27 pod Żarami. Osobówka uderzyła w tył przyczepy ciągnika z drewnem. Są utrudnienia w ruchu.

Dział: Interwencje

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Tuplicach tylko wczoraj zatrzymali 13 obywateli Iraku, którzy w Polsce przebywali nielegalnie, dodatkowo niezgodnie z przepisami zamierzali przekroczyć granicę, by dostać się do Niemiec.

Dział: Interwencje

Niesprawny autokar miał zawieźć dzieci na wycieczkę w góry. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a także ukarali kierowcę mandatem!

Dział: Interwencje

W Nowej Soli na ścianie szczytowej kamienicy przy ulicy Witosa 28 za kilka tygodni powstanie kolejny mural pn. Sen Maciusia. Jest on ilustracją do książki dla dzieci, zainspirowaną postaciami stworzonymi przez Janusza Korczaka oraz atmosferą panującą w jego książkach. Urząd Miejski sfinansuje ten projekt.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u