wtorek, 16 listopad 2021

Chora na białaczkę Hania Stefańska z Czerwieńska koło Zielonej Góry pilnie potrzebuje krwi. Rodzina i mieszkańcy apelują o pomoc.

Dział: Społeczne

Program InPost Green City również w Gorzowie Wielkopolskim. Firma zaoferuje ekologiczne paczkomaty, a same przesyłki będą wożone elektrycznymi samochodami.

Dział: Społeczne

Prezydent Janusz Kubicki zaprezentował projekt budżetu Miasta Zielona Góra na 2022 rok. 260 mln zł zapisano na inwestycje. Deficyt zostanie pokryty z kredytu.

Dział: Społeczne

Tragiczny wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Osobówka wjechała w pracowników budowy na trasie S3. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie!

Dział: Interwencje

Sytuacja covidowa w województwie lubuskim jest stabilna i nie ma nadzwyczajnych zdarzeń, które mogłyby zagrażać Lubuszanom. Pomimo tego oddział covidowy zielonogórskiego szpitala powiększy się Oddział Zakaźny.

Dział: Koronawirus
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u