czwartek, 18 listopad 2021

Wypadek przy pracy piłą spalinową w miejscowości Słone pod Zieloną Górą. Mężczyzna zranił się w nogę. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Dział: Interwencje

Remont mostu w Cigacicach dobiega końca, niestety planowany termin zakończenia prac nie zostanie dotrzymany. 

Dział: Społeczne

Terroryści zaatakowali jednostkę wojskową w Czerwieńsku i zajęli jeden budynek. W akcji Nieetatowa Grupa Realizacyjna z zielonogórskiej policji! 

Dział: Interwencje

Już 3 grudnia odbędzie się jubileuszowa, 20. edycja „Świątecznego Stołu Pajacyka”. Tego dnia właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10% dziennego obrotu na rzecz osób potrzebujących wsparcia żywnościowego. Jak restauratorzy mogą włączyć się do akcji?

Dział: Polecamy

Garnitur męski to absolutna podstawa w dziedzinie eleganckiej mody męskiej. Ale nie tylko. Wywarł on ogromny wpływ także na modę damską i zagościł w niej na dłużej.

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u