piątek, 19 listopad 2021

Nowosolski piroman złapany przez policjantów. 32-latek podpalał budynki na terenie powiatu nowosolskiego a później obserwował akcje gaśnicze prowadzone przez strażaków.

Dział: Interwencje

Dąb "Chrobry" miał około 770 lat. Był najstarszym i największym dębem szypułkowym w Polsce. Wandale podpalili go w 2014 roku. Do dziś sprawcy nie zostali zatrzymani.

Dział: Wydarzenia

Już w grudniu polecimy z Babimostu do Lwowa. Nowe połączenie na Ukrainę uruchomią PLL LOT. Ceny biletów zaczynają się od 199 złotych w dwie strony.

Dział: Społeczne

Na początku października w rumuńskim Buzau odbyły się Mistrzostwa Świata FAI Modeli Kosmicznych. Finalnie Polacy zdobyli  29 medali! Wśród zwycięzców Leszek Małmyga. 

Dział: Sport

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Zieloną Górą. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u