środa, 03 listopad 2021

Kobieta, będąc pod znacznym działaniem alkoholu zgłosiła, że została pobita. Historia okazała się fikcją, a ona sama była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

Dział: Interwencje

Intensywne opady deszczu prognozuje się jutro na terenie całego województwa lubuskiego. IMGW wydało już ostrzeżenie pierwszego stopnia przed ulewami.

Dział: Meteo

28-latek z Gorzowa Wielkopolskiego zdemolował samochody na parkingu. Mężczyzna wybijał szyby, urywał lusterka i niszczył karoserię pojazdów.

Dział: Interwencje

Aby pielęgnacja skóry rzeczywiście przynosiła nam efekty, przede wszystkim powinna być wieloetapowa. Co więcej, kosmetyki, z których korzystamy, powinny być używane zgodnie ze swoim źródłem przeznaczenia. W innym przypadku ich działanie będzie nieskuteczne, a my nie będziemy zadowoleni z uzyskanego efektu. Jednym z naprawdę istotnych etapów pielęgnacji skóry jest jej tonizacja. Sprawdź, w jaki sposób poprawnie stosować tonik do twarzy.

Dział: Polecamy

W minionym, żużlowym sezonie największą niespodzianką był spadek Falubazu Zielona Góra z Ekstraligi. Jednak wszyscy oczekują, że tak jak w przypadku Apatora Toruń będzie to tylko roczna przygoda z eWinner 1. ligą. Choć bukmacherzy wskażą lubuski klub jako głównego faworyta, to jest kilka kwestii, które mogą przeszkodzić w pewnym awansie.

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u