czwartek, 04 listopad 2021

Co można znaleźć w kanalizacji? Pampersy, szmatki czy podpaski - takie "niespodzianki" wyciąga Zakład Usług Komunalnych w Świdnicy koło Zielonej Góry.

Dział: Społeczne

Minister Edukacji i Nauki odwiedzi w piątek województwo lubuskie. Jakie miejsca odwiedzi Przemysław Czarnek i co będzie robił?

Dział: Społeczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed silnym wiatrem dla województwa lubuskiego. Wciąż obowiązują także ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu!

Dział: Meteo

Akcja policji w Lubuskiem. Mundurowi rozbili grupę, która sprzedawała tabletki wczesnoporonne. Wszyscy usłyszeli zarzuty, grożą im 3 lata więzienia.

Dział: Interwencje

10 listopada 2021 roku (środa) o godz. 17.00 nastąpi otwarcie wystawy pt. “Biało-czerwona”. Składa się na nią kilkadziesiąt tkanin artystycznych wykonanych metodą patchworku.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u