piątek, 05 listopad 2021

Mały kotek zawędrował do świebodzińskich strażaków. Teraz zwierzak czeka na nowy dom, inaczej będzie musiał trafić do schroniska!

Dział: Społeczne

Dramatyczne zdarzenie w Sulechowie. Roczne dziecko zostało poparzone wrzątkiem. Maluch trafił do szpitala!

Dział: Interwencje

Ostatnio większość ludzi zaczęła zdawać sobie sprawę z tego, że uzależnienie od hazardu jest prawdziwą chorobą, podobną do narkomanii i alkoholizmu. Jeśli w porę nie zostaną podjęte odpowiednie kroki, może to mieć nieodwracalne skutki nie tylko dla osoby uzależnionej, ale również dla otoczenia.

Dział: Polecamy

Niewyobrażalny dramat rozegrał się w 2019 roku w jednym z mieszkań kamienicy w Lubsku. W doszczętnie spalonym mieszkaniu strażacy natrafili na zwęglone ciało kobiety. Policjanci zatrzymali wówczas do sprawy męża 26-latki. Dziś w sądzie zapadł wyrok skazujący Łukasza P. 

Dział: Interwencje

Wypadek w Świdnicy koło Zielonej Góry. Na krajowej "27" czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Są spore utrudnienia w ruchu.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u