sobota, 06 listopad 2021

Protesty "Ani jednej więcej" organizuje się w całej Polsce. Dziś manifestacja odbędzie się w Zielonej Górze. To reakcja na śmierć 30-letniej kobiety z Pszczyny.

Dział: Wydarzenia

To pierwsza taka budowla w Polsce. W Szprotawie kładka z łopaty turbiny wiatrowej połączyła brzegi rzeki. Zobacz, jak wygląda konstrukcja.

Dział: Społeczne

Wypadek w Santoku koło Gorzowa Wielkopolskiego. Samochód uderzył w budynek. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Dział: Interwencje

Funkcjonariusze KAS z Zielonej Góry cyklicznie kontrolują sortownie przesyłek. W trakcie ostatnich działań zabezpieczono 235 kilogramów nielegalnego tytoniu.

Dział: Interwencje

Kierowców czekają spore utrudnienia w centrum Zielonej Góry. Od poniedziałku częściowo zostanie zablokowana ulica Kupiecka. Będą tworzyć się korki.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u