sobota, 01 maj 2021

Nowoczesne oznakowanie pojawiło się na ulicy Jędrzychowskiej w Zielonej Górze. Jeden ze znaków mierzy prędkość nadjeżdżającego pojazdu i wyświetla wysokość potencjalnego mandatu! 

Dział: Społeczne

Pożar pustostanu w Zielonej Górze. Z ogniem walczą dwa zastępy straży pożarnej. Pierwszą informację otrzymaliśmy na #dodajto.

Dział: Interwencje

Pod osłoną nocy nieznani sprawcy zdewastowali park w Sławie. Wandale powyrywali ławki i kwiaty. Nie oszczędzili też koszy na śmieci. Trwa zabezpieczanie monitoringu.

Dział: Interwencje

Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy w Zielonej Górze? Poniżej lista aptek dyżurujących w maju 2021.

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.