poniedziałek, 10 maj 2021

Zaginęła Weronika. 17-letniej mieszkanki Świebodzina szuka już policja. Nastolatka nadal nie dała żadnego znaku życia.

Dział: Interwencje

Wieczorem mieszkańcy Polski mogli zaobserwować na niebie przelot grupy satelitów Starlink, wystrzelonych przez SpaceX Elona Muska. Widowiskowe zjawisko nazywane jest "kosmicznym pociągiem".

Dział: Wydarzenia

Na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim zostanie wybudowane rondo. Inwestycja ma spowodować poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Dział: Społeczne

Wypadek koło Świebodzina. W miejscowości Zawisze (gmina Skąpe) auto uderzyło w przydrożny budynek. Ranny kierowca trafił do szpitala.

Dział: Interwencje

W lubuskich lasach występuje trzeci stopień zagrożenia pożarowego. Wystarczy niewielka iskra, aby spowodować pożar!

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.