czwartek, 13 maj 2021

Groźna sytuacja na trasie S3 koło Sulechowa. Nasz czytelnik zarejestrował kierowcę busa, który cofał na ekspresówce, bo prawdopodobnie pomylił zjazdy. Informację otrzymaliśmy na #dodajto.

Dział: Interwencje

Zaginęli Filip Pasiewicz i Marek Gawryszak. Chłopców z Ledna koło Sulechowa trzecią dobę szuka ponad 200 osób. Trwa przeczesywanie Odry i pobliskich lasów.

Dział: Interwencje

Strażacy i policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny koło Krosna Odrzańskiego. Zaginął Andrzej Bujda z gminy Maszewo. Masz jakieś informacje? Policja prosi o kontakt.

Dział: Interwencje

Polska marka stylowej odzieży męskiej Recman – której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot – zaprasza w sobotę, 22 maja, do salonów mieszczących się w Zielonej Górze (PH Auchan oraz CH Tesco Extra). Z okazji dwunastych i trzynastych urodzin salonów mieszkańcy Zielonej Góry i okolic będą mogli skorzystać w tym dniu z atrakcyjnych rabatów.

Dział: Polecamy

Tragiczny wypadek w miejscowości Bielawy koło Nowej Soli. Spadające drzewo zwaliło się wprost na mężczyznę. Ranny zmarł na miejscu.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.