poniedziałek, 17 maj 2021

Wspólna akcja policji i KAS pod Świebodzinem. Mundurowi zabezpieczyli 270 litrów nielegalnego alkoholu, 80 kilogramów krajanki tytoniowej i blisko 900 wyrobów tytoniowych.

Dział: Interwencje

Rynki towarowe i gotówkowe są ze sobą ściśle połączone. Sprzedaż usług i towarów zależy od ceny pieniądza i od tego, jak wyglądają kursy walut. Jest to szczególny obiekt zainteresowania wśród eksporterów i importerów. Dla nich nawet najmniejsze zmiany w kursach walutowych mogą przesądzać o opłacalności handlu. Aby uchronić się przed niekorzystnymi zmianami niektórzy przedsiębiorcy wykorzystują instrumenty futures.

Dział: Polecamy

Radni zdecydowali. Wioleta Haręźlak odwołana z funkcji przewodniczącej sejmiku województwa lubuskiego. Wybrano już następcę. To Wacław Maciuszonek.

Dział: Społeczne

Komputronik otwiera salon w Zielonej Górze. Znajduje się on przy ulicy Urszuli 1. Z tej okazji wszyscy klienci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert i rabatów sięgających 70%!

Dział: Polecamy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.