czwartek, 20 maj 2021

Wiadukt na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze doczeka się remontu! Miasto uzyskało pieniądze od rządu, jest też pozwolenie na budowę! 

Dział: Społeczne

W życie wchodzą nowe przepisy regulujące status prawny urządzeń napędzanych elektrycznie oraz siłą mięśni. Chodzi tu o hulajnogi elektryczne, urządzenia transportu osobistego, a także rolki, wrotki i deskorolki. Co się zmienia?

Dział: Społeczne

Policyjny dron pomaga łapać piratów drogowych. Korzystała już z niego drogówka w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim. Posypały się mandaty.

Dział: Interwencje

Mężczyzna groził pozbawieniem życia domownikom biegając po mieszkaniu z nożem. Rozjuszony ruszył w stronę interweniujących policjantów raniąc nożem jednego w rękę.

Dział: Interwencje

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Sulechowie. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.