piątek, 21 maj 2021

Trzy zastępy straży pożarnej wezwane do zadymionego mieszkania w Zielonej Górze. Mieszkanka bloku zostawiła potrawę na kuchence i poszła spać.

Dział: Interwencje

Pościg przez miejscowości pod Zieloną Górą prowadziło 5 załóg radiowozów. Zatrzymanie sprawcy nastąpiło po policyjnej blokadzie. Za kierownicą pijany 27-latek, który po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, a prokurator oddał go pod dozór policji.

Dział: Interwencje

Zielonogórzanin miał podjąć pracę w Niemczech, jednak nie spodobały mu się warunki i postanowił wrócić do domu - autem niedoszłej szefowej... Mężczyzna po powrocie rozbił samochód o ścianę garażu w Zielonej Górze.

Dział: Interwencje

Wyjazdy do szpitali, specjalistów, rehabilitacja - tak rodzice Lili walczą o jak najdłuższą sprawność 2-latki. Dziewczynka cierpi na okropną chorobę, na którą nie ma leku.

Dział: Społeczne

T-shirt męski to podstawa garderoby nowoczesnego gentlemana. Pasuje do niemal każdej stylizacji, dlatego możesz tutaj śmiało eksperymentować. Bawełniane koszulki nigdy nie wychodzą z mody. Sprawdź, czym kierować się podczas zakupów!

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.