poniedziałek, 24 maj 2021

Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym na autostradzie A2. Droga w kierunku granicy jest zablokowana!

Dział: Interwencje

Funkcjonariusze ITD z Gorzowa zatrzymali niesprawną ciężarówkę. Dodatkowo naczepa była wypełniona śmieciami komunalnymi, a nie jak wynikało z dokumentów, odpadami z budowy.

Dział: Interwencje

Osiem nowych samochodów gaśniczych trafi do lubuskich jednostek OSP. Dziś strażacy odebrali promesy na zakup pojazdów. - Robicie wielką robotę - podkreślał wojewoda.

Dział: Społeczne

Fossil to ceniona marka, która wyróżnia się bogatą ofertą urządzeń – znajdziemy w niej klasyczne zegarki, jak i nowoczesne smartwatche wyposażone w praktyczne funkcje, jak m.in. NFC, pulsometr czy GPS. Dlaczego warto zdecydować się na tę markę?

Dział: Polecamy

Pijany 40-latek wsiadł za kierownicę kradzionego samochodu i uderzył w auto mężczyzny, który chciał go zatrzymać. Wszystko wydarzyło się w Gubinie.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.