wtorek, 25 maj 2021

Dwa pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu trzech ulicy w Trzcielu. Szczęśliwie nikt nie został ranny, brakował jednak niewiele. Mieszkańcy są zgodni - kiedyś na tym skrzyżowaniu dojdzie do tragedii!

Dział: Interwencje

Dzień Matki obchodzony jest w wielu krajach na całym świecie. To święto, podczas którego składamy wyrazy szacunku swoim rodzicielkom. Ty też możesz podziękować i przesłać do nas życzenia dla swojej mamy a my je opublikujemy na portalu!

Dział: Społeczne

Funkcjonariusze KAS z Zielonej Góry zabezpieczyli 195 kg nielegalnego tytoniu podczas kontroli w firmie kurierskiej. Służbowy pies Hektor wskazał 56 przesyłek.

Dział: Interwencje

Blisko 15 litrów krwi zebrano podczas specjalnej zbiórki w Gorzowie Wielkopolskim. Najcenniejszy dar oddały 33 osoby. Nie zawiedli też strażacy z klubu Ognista Kropla.

Dział: Społeczne

Forex, czyli rynek walutowy, jest najszerzej badanym i najaktywniej handlowanym rynkiem finansowym na świecie. Jego płynność, zmienność, dostępność, dźwignia finansowa, stosunkowo niskie koszty wejścia i szeroki wachlarz par walutowych sprawiają, że jest to popularny rynek zarówno wśród początkujących, jak i weteranów rynku.

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.