środa, 26 maj 2021

Funkcjonariusze ITD z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali ciężarówkę, która wyprzedzała inne pojazdy na trasie S3. Kierowca nie mógł kontynuować jazdy.

Dział: Interwencje

Bitcoin nadal znajduje się na etapie dwucyfrowych spadków dziennych, po tym jak w zeszłym tygodniu jego wartość spadła o połowę, a stratedzy z Wall Street twierdzą, że ta zła passa nie skończy się w najbliższym czasie.

Dział: Polecamy

W województwie lubuskim znajdują się 4 przeprawy promowe. Rocznie z każdej korzysta od 40 do 100 tysięcy pojazdów. Jest to suma obu kierunków. Najmniej obciążone jest Połęcko najbardziej Milsko.

Dział: Meteo

Podczas prac budowlanych ujawniono niewybuch. Na miejscu pracują służby. Trwa ewakuacja okolicznych mieszkańców!

Dział: Interwencje

Samochód osobowy potrącił rowerzystkę w Sulechowie. Ranna kobieta trafiła do szpitala!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.