piątek, 28 maj 2021

Obecnie wielu mężczyzn - nie tylko starszych - skarży się na problemy z erekcją, co znacznie obniża jakość ich życia seksualnego. Z tego typu kłopotami można poradzić sobie na różne sposoby. Najprostszym i najskuteczniejszym z nich są tabletki na potencję. Wysokiej jakości leki działają skutecznie już w przeciągu kilku bądź kilkunastu minut, gwarantując panom i ich partnerkom niezapomniane doznania erotyczne. Należy jednak zastanowić się, czy rzeczywiście warto kupować te specyfiki?

Dział: Polecamy

Strażackie ćwiczenia przy miejscowości Niwiska (gmina Nowogród Bobrzański). Doszło do pożaru lasu. Blisko 100 strażaków i 14 pojazdów w akcji.

Dział: Interwencje

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił kolejny konkurs na dofinansowanie do projektów poprawiających warunki pracy. Wnioski, wyłącznie w formie elektronicznej, można składać od 1 do 30 czerwca 2021 r.

Startuje sezon Pucharu Polski Pit Bike. Podczas pierwszej rundy, która odbędzie się na torze Wallrav Race Center pod Zieloną Górą, zawodnicy zmierzą się w formule SM, czyli wyścigach na asfalcie. Wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca 2021, całość będzie transmitowana na żywo, na kanale organizatora.

Dział: Sport

Spada liczba zakażeń COVID-19 oraz osób przebywających w szpitalach. Powoli wracamy do normalności.

Dział: Z kraju
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.