wtorek, 04 maj 2021

Policjanci z Pszczewa zatrzymali pijanego kierowcę, który miał ponad promil alkoholu. Kilka dni później ten sam mężczyzna znów wpadł w ręce mundurowych. Wtedy auto trafiło na policyjny parking.

Dział: Interwencje

Gdybyśmy zapytali przypadkowych przechodniów o główne gatunki alkoholu z Francji, które znają, to jest więcej niż prawdopodobne, że najczęściej wskazywano by na koniak i szampan. W Polsce mało kto spotkał się z takim trunkiem, jak calvados. A jest on dumą północnej Francji. Co warto o nim wiedzieć?

Dział: Polecamy

Viagra to preparat, dzięki któremu miliony mężczyzn mogły bezboleśnie i szybko odzyskać sprawność seksualną. Niebieskie tabletki do dziś biją kolejne rekordy popularności. W poniższym artykule zebraliśmy kilka mało znanych faktów na temat tego słynnego leku na potencję.

Dział: Polecamy

Szczenięta umierały z głodu pilnując ciała swojej zmarłej matki. Właściciel nie zajął się bezsilnymi zwierzakami. Z pomocą przyszli wolontariusze OTOZ!

Dział: Interwencje

Strażacy z powiatu zielonogórskiego notują interwencje związane z silniejszymi porywami wiatru. W rejonie miasta zanotowano poryw wiatru 77 km/h.

Dział: Meteo
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.