piątek, 04 czerwiec 2021

Ktoś przywiązał psa do drzewa w lesie koło Krosna Odrzańskiego. Suczka nie miała dostępu do wody oraz jedzenia, czekała ją pewna śmierć.

Dział: Interwencje

Wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 313 pod Babimostem. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu! 

Dział: Interwencje

Policjanci z Żar próbują ustalić tożsamości mężczyzny, który kopnął w koło roweru w wyniku czego rowerzysta upadł tuż przed przejeżdżającym samochodem.

Dział: Interwencje

Kierowca osobówki gwałtownie hamował, gdy wysiadł, wykrzykiwał i ręką wybił szybę w busie. Po chwili doprowadził do zderzenia z jadącą ciężarówką. Agresor stracił prawo jazdy a sprawa trafiła do sądu.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.