czwartek, 01 lipiec 2021

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku w Zielonej Górze. Na terenie strefy przemysłowej zderzyły się dwie osobówki. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok.

Dział: Interwencje

Lotnicy z Sekcji Lotnictwa Policji z Poznania w niewiele ponad godzinę dostarczyli policyjnym Bellem 407GXi organ do przeszczepu ze szpitala w Lubuskiem dla oczekującego na swoją szansę na dalsze życie 60-letniego pacjenta Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.

Dział: Interwencje

Problemy z kondycją włosów i paznokci mogą mieć wiele przyczyn. Nieodpowiednia pielęgnacja, zbyt częste farbowanie czy rozjaśnianie włosów, a także praca z detergentami potrafią im mocno zaszkodzić. Jednak co zrobić, kiedy eliminacja czynników zewnętrznych nie przynosi pożądanych efektów? W takiej sytuacji warto zastanowić się, czy naszemu organizmowi nie brakuje składników, które jesteśmy w stanie uzupełnić poprzez właściwą suplementację.

Dział: Polecamy

Lato i wiosna to czas, w którym budzą się wszelkiego rodzaju owady latające, będące w stanie nam skutecznie uprzykrzyć życie. Na szczęście branża ogrodowa pod tym względem została wyposażona w produkty, które mogą pomóc ochronić mieszkanie lub dom przed niechcianymi gośćmi.

Dział: Polecamy

Pod koniec czerwca na autostradzie A2 doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa pojazdy ciężarowe. Jeden z poszkodowanych wymagał pomocy medycznej i szybkiego transportu do szpitala. 

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.