niedziela, 11 lipiec 2021

Tragiczne zdarzenie na Drodze Wojewódzkiej numer 278 w pobliżu miejscowości Konotop. W rowie ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci.

Dział: Interwencje

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na Drodze Krajowej numer 24 pod Skwierzyną. Występują utrudnienia w ruchu!

Dział: Interwencje

Wypadek koło Nowej Soli. Na trasie Przyborów - Lipiny zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Dział: Interwencje

Zwłoki młodego mężczyzny w jeziorze w Sławie (powiat wschowski). Służby wyłowiły ciało nad ranem.

Dział: Interwencje

Jedna osoba została ranna po wypadku w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka zderzyła się z tramwajem. Rannego kierowcę musieli uwalniać strażacy.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.