poniedziałek, 12 lipiec 2021

Czy program Kolej Plus ma same zalety? Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński podkreśla, że rząd za mocno obciąża samorządy.

Dział: Społeczne

Rap Stacja Festiwal 2021 zakończony. Imprezę w Sławie codziennie zabezpieczali policjanci. Mundurowi odnotowali 44 interwencje.

Dział: Interwencje

Zagraniczny urlop to coś, na co czeka wiele osób, które codziennie muszą mierzyć się z pracą oraz powszednimi problemami. Czy jednak w czasach koronawirusa tego typu wyjazd jest bezpieczny? O czym pamiętać przed wyruszeniem w podróż? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w tym tekście.

Dział: Polecamy

Zielonogórska policja zatrzymuje pijanych kierowców. Dziś wypadły już dwie osoby pod wpływem alkoholu. Mundurowi zapowiadają intensywne kontrole.

Dział: Interwencje

Ćwiczenia kompanii gaśniczej "Gorzów" w Kostrzynie nad Odrą. Strażacy prowadzili działania związane z pożarem lasu.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.