czwartek, 15 lipiec 2021

Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. W wyniku silnych opadów deszczu doszło do podmycia ziemi spod chodnika. W dziurę wpadł mężczyzna!

Dział: Interwencje

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Podgórnej i Piaskowej w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu.

Dział: Interwencje

Do trzech lubuskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych trafią nowe samochody gaśnicze. Wartość jednego pojazdu wynosi ponad 1,1 milionów złotych.

Dział: Społeczne

Rząd walczy z kierowcami pod wpływem alkoholu. Będzie konfiskata samochodu za jazdę po pijanemu. - Dość pobłażania dla bandytów - podkreśla premier.

Dział: Społeczne

Nowe tablice informacyjne powstaną na węzłach trasy ekspresowej S3. Powód? Częste przypadki jazdy pod prąd!

Dział: Społeczne
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.