poniedziałek, 19 lipiec 2021

Sytuacja miała miejsce na autostradzie A2 w województwie łódzkim. Zielonogórzanin oraz strażak OSP Golina wspólnymi siłami zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki, który stwarzał śmiertelne zagrożenie na drodze!

Dział: Interwencje

Elżbieta Witek w Lubuskiem. W trakcie przemówienia w Otyniu grupa osób głośno wyrażała swoje niezadowolenie. - Bierzecie i narzekacie. To jest grupa krzykaczy, która nie jest stąd - usłyszeli.

Dział: Społeczne

Tragedia w miejscowości Brzozowiec pod Gorzowem Wielkopolskim. Kilkunastotonowa rura śmiertelnie przygniotła mężczyznę. 

Dział: Interwencje

Czy 5-latka spod Szprotawy została zgwałcona? Policja zatrzymała 14-letniego chłopaka. - Oddać go rodzicom do samosądu - podkreślają mieszkańcy.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.