środa, 21 lipiec 2021

Z bezpłatnych przewozów autobusami MZK Zielona Góra korzystają już dzieci i młodzież. Czy przyjdzie pora na studentów? To propozycja radnego Janusza Rewersa.

Dział: Społeczne

Tragiczny wypadek w Drezdenku. 16-letni motocyklista zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała pijanego 26-latka, który uciekł z miejsca wypadku rozbitym busem!

Dział: Interwencje

Poznaliśmy finalistki konkursu Miss Polski 2021, wśród nich znalazła się reprezentantka Lubuskiego.

Dział: Społeczne

Wypadek na trasie S3 pod Sulechowem. Osobówka uderzyła w bariery, na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu! 

Dział: Interwencje

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą sklepiki szkolne, piloci wycieczek i przewodnicy turystyczni, którzy ponieśli straty z powodu pandemii, będą mogli ubiegać się o zwolnienie z opłacania składek.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.