poniedziałek, 05 lipiec 2021

Pięcioro dzieci trafiło do szpitala po wypadku na trasie S3 koło Zielonej Góry. Bus uderzył w wojskowe auto. Nastolatkowie jechali na obóz kolarski w góry.

Dział: Interwencje

Kierowca ciężarówki na podwójnym gazie zatrzymany przez policjantów z Krosna Odrzańskiego. 54-letni mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu.

Dział: Interwencje

Stłuczka w Zielonej Górze. Na ulicy Pileckiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Lekko poszkodowana została też piesza.

Dział: Interwencje

Aktywności outdoorowe - niezależnie od stopnia trudności i intensywności - wymagają odpowiedniego przygotowania. Najważniejszą kwestią jest skompletowanie odzieży turystycznej, która spełni nasze potrzeby w trakcie wycieczki i zapewni komfort. Co warto kupić?

Dział: Polecamy

Samochodowy spot to zwykle okazja do licznych popisów. Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego znów wjechali na zlot. Posypały się mandaty.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.