piątek, 09 lipiec 2021

Premier Mateusz Morawiecki zawitał w województwie lubuskim. Był w zielonogórskiej filmie Ekoenergetyka oraz w gminie Trzebiechów.

Dział: Społeczne

Uszkodzona skrzynka elektryczna a w konsekwencji brak zasilania w świetlicy wiejskiej, gdzie prowadzony jest punkt szczepień. Szczepionki zostały uszkodzone!

Dział: Interwencje

Pogoda w Lubuskiem. IMGW ponownie ostrzega przed burzami w regionie. Alerty pierwszego stopnia wydano dla całego województwa.

Dział: Meteo

Mateusz Morawiecki odwiedzi dziś województwo lubuskie. Premier pojedzie do jednej z firm w Nowym Kisielinie!

Dział: Społeczne

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Żaganiu. Na miejscu do godzin porannych pracowała policja. 

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.