poniedziałek, 13 wrzesień 2021

Jedna osoba zginęła, a kolejna została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Policja ustala przyczyny tragedii.

Dział: Interwencje

Jedna osoba zginęła, a 41 trafiło do szpitali. To bilans tragicznego wypadku na DK32 koło Zielnej Góry. Szpital uruchomił infolinię dla rodzin poszkodowanych.

Dział: Interwencje

Dyrektor Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ został powołany na nowego wiceministra w Ministerstwie Zdrowia. Piotr Bromber będzie odpowiadał za prowadzenie dialogu z medykami oraz pacjentami!

Dział: Z kraju

Śmiertelny wypadek na DK32 koło Zielonej Góry. Jedna osoba nie żyje, a około 50 zostało rannych. Trwa akcja ratownicza. Droga jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

W niedzielę oficjalnie zakończyło się kolejne Winobranie w Zielonej Górze. Codziennie nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwało ponad 100 policjantów. Czy było bezpiecznie?

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u