wtorek, 14 wrzesień 2021

To jeszcze nie koniec sezonu żużlowego w Zielonej Górze. Już w sobotę odbędzie się VII Memoriał Rycerzy Speedwaya.

Dział: Sport

Zaginął Stanisław Bielka. 77-letniego mieszkaniec Gubina wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja.

Dział: Interwencje

Prokuratura bada sprawę tragicznego wypadku masowego na Drodze Krajowej numer 32 pod Zieloną Górą. Jedna osoba zginęła, ponad 50 zostało poszkodowanych!

Dział: Interwencje

Plaga pijanych kierowców na drogach. W poniedziałkowy poranek policjanci ze Słubic i Świebodzina zatrzymali 11 nietrzeźwych kierujących. W Żarach wpadł mężczyzna po narkotykach.

Dział: Interwencje

Budki dla kotów i kocie domki coraz częściej pojawiają się w sklepach zoologicznych jako alternatywa dla tradycyjnego legowiska dla kota. Budka dla kota lub domek wyróżniają się zazwyczaj ciekawym projektem, który wygląda tak atrakcyjnie, że sam chcesz zamówić produkt jako rodzaj niebanalnej ozdoby domu. Natomiast same koty uwielbiają nowe, nietypowe legowisko, więc nic dziwnego, że budka dla kotów tak szybko zdobyła popularność wśród kociarzy.

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u