poniedziałek, 06 wrzesień 2021

Winobranie 2021. Sprawdźcie, co we wtorek będzie działo się w Zielonej Górze. Dzień zakończy koncert Mrozu.

Dział: Wydarzenia

Niemcy to kraj, który od wielu już lat stanowi dla Polaków główny cel wyjazdów zarobkowych. Trend ten nasilił się szczególnie po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Nasi zachodni sąsiedzi mają bardzo chłonny rynek pracy, który oferuje wiele miejsc pracy dla osób z wielu branż. W ostatnich latach szczególnie poszukiwane są opiekunki osób starszych. Dla kogo jest ta praca i czy jest ona opłacalna?

Dział: Polecamy

Posiadanie nowoczesnej chłodziarko-zamrażarki to duży przywilej, ale również kilka obowiązków. Jednym z tych najważniejszych jest jej dokładne czyszczenie - dzięki temu Twoje produkty pozostaną świeże, a we wnętrzu urządzenia nie będzie dochodzić do rozprzestrzeniania się bakterii i pleśni. Regularne i prawidłowe mycie pozwoli Ci także przedłużyć żywotność sprzętu. Jak czyścić chłodziarko-zamrażarkę? Oto kilka sprawdzonych wskazówek!

Dział: Polecamy

Pojechał na grzyby, jego pojazd stoczył się do jeziora i całkowicie zatonął. W akcji Specjalistyczna Grupa Wodno-Nurkowa!

Dział: Interwencje

Niefortunny początek sezonu dla grzybiarza z powiatu świebodzińskiego. Jego samochód stoczył się do jeziora!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u