sobota, 01 styczeń 2022

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku w zielonogórskim Przylepie. Dachował samochód osobowy. Droga jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

Wypadek w Rzepinie. Pociąg potrącił mężczyznę, który znajdował się na torach kolejowych. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Dział: Interwencje

Sylwester Zielona Góra. To była pracowita noc dla policjantów, odnotowano ponad 130 interwencji. Byli też pijani kierowcy. Rekordzista miał 4 blisko promile.

Dział: Interwencje

Zmiany w Wydziale Komunikacji w Zielonej Górze. Nie dokonasz już opłaty gotówką. Urzędnicy będą przyjmować tylko płatności kartą lub przelewem.

Dział: Społeczne

Sylwester Zielona Góra. Straż pożarna podsumowała noc, która była w miarę spokojna. Zastępy gaśnicze wyjeżdżały przede wszystkim do pożarów śmietników.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u