wtorek, 11 styczeń 2022

Wypadek na węźle autostrady A2 Jordanowo. Bus zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich była uwięziona w roztrzaskanym samochodzie.

Dział: Interwencje

Mężczyzna zatrzymany przez ITD Gorzów Wielkopolski jechał bez karty kierowcy. Szofer stracił prawo jazdy i otrzymał mandaty. Karę dostanie też jego pracodawca.

Dział: Interwencje

Taryfikator mandatów 2022 mocno dał się już poznać kierowcom. W Nowej Soli wpadł m.in. pijany rowerzysta. Mężczyzna dostał mandat w wysokości 2500 złotych.

Dział: Interwencje

WOŚP 2022 Zielona Góra. Wiemy, kto wystąpi podczas 30. Finału w niedzielę 30 stycznia. Na scenie głównej przy filharmonii zaśpiewa między innymi Cleo i Big Cyc.

Dział: Społeczne

Polskie Linie Lotnicze LOT zostają w Lubuskiem na 2022 rok. Województwo lubuskie dołoży przewoźnikowi blisko 12 milionów złotych. Czy będą nowe połączenia?

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u