czwartek, 13 styczeń 2022

O ogromnym napisie "Sorry za Mejzę" słyszał już chyba każdy. Teraz mieszkańcy Krosna Odrzańskiego i okolic postanowili zaprosić na spacer po "Wzgórzach Mejzy".

Dział: Wydarzenia

Samochód osobowy rozbił się o drzewo na Drodze Wojewódzkiej numer 300 pod Żaganiem. Kierowca trafił śmigłowcem LPR do szpitala!

Dział: Interwencje

Złote obrączki ślubne to nieodłączny symbol zawartego małżeństwa. Na rynku dostępnych jest wiele wzorów. W sklepach znajdziemy obrączki ślubne złote, srebrne i w odcieniach różowego złota. Para młoda może zakupić również modne obrączki ślubne wykonane z tytanu lub białego złota. Dużą popularnością cieszą się obrączki dwukolorowe, a także zdobione brylantami lub cyrkoniami. Te drugie najczęściej wybierają panie. Obrączki klasyczne cieszą się równie dużym zainteresowaniem, jak te o powierzchniach nieregularnych.

Dział: Polecamy

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Świebodzinie. Poszkodowany 13-latek został przetransportowany do szpitala. Policja apeluje o ostrożność na drodze.

Dział: Interwencje

95 tysięcy złotych, tyle straciła mieszkanka Zielonej Góry. Najpierw 85-latka przekazała oszustom 55 tysięcy złotych, potem wyrzuciła przez balkon 40 tysięcy.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u