środa, 19 styczeń 2022

Apteki w Zielonej Górze. Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy? Publikujemy listę aptek dyżurujących w styczniu 2022.

Dział: Społeczne

Pogoda Lubuskie. Wysłano Alert RCB przed silnym wiatrem w porywach do 80 km/h. IMGW ostrzega też przed opadami, które spowodują oblodzenie dróg i chodników.

Dział: Meteo

Kosmiczny pociąg Starlink był widoczny na lubuskim niebie. To kolejna paczka satelitów firmy SpaceX wysłana na niską orbitę okołoziemską. 

Dział: Społeczne

Jedenaście nowych samochodów gaśniczych już wkrótce pojawi się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Gdzie będą nowe wozy?

Dział: Społeczne

Pożar na trasie S3. W pobliżu Sulechowa zapaliła się ciężarówka. Ogniem została objęta cała kabina. Kierowcom udało się jeszcze odpiąć naczepę.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u