czwartek, 20 styczeń 2022

Utrudnienia na drogach w Lubuskiem. Wiele tras zostało skutych lodem. Koło Świebodzina doszło już do kilku kolizji. Ponadto na S3 ciężarówka uderzyła w bariery.

Dział: Interwencje

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił osobę kierującą ruchem przy budowie.

Dział: Interwencje

Jedna osoba nie żyje po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 137 pod Międzyrzeczem. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kupiła urządzenia do kompresji klatki piersiowej oraz USG typu FAST. Sprzęt trafi m.in. do zespołów pogotowia w Lubuskiem.

Dział: Społeczne

Trudne warunki do jazdy w województwie lubuskim. Od rana pada śnieg, który powoduje utrudnienia na drogach. Ciężarówki nie mogą podjechać pod wzniesienia.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u