poniedziałek, 24 styczeń 2022

Złodzieje katalizatorów w Zielonej Górze. Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn. Byli to obywatele Gruzji. Obaj zostali tymczasowo aresztowani.

Dział: Interwencje

Zabytkowa sikawka konna to kawał pożarniczej historii. Taki eksponat mają m.in. strażacy z OSP Świdnica. Ci odnowili wóz, a teraz zbierają na postawienie wiaty.

Dział: Społeczne

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji ścigali nietrzeźwego kierowcę. Gdy wjechał do lasu, uszkodził dwie opony. Potem próbował uciec pieszo.

Dział: Interwencje

Mieszkaniec Zielonej Góry prosi o pomoc w namierzeniu kierowcy, który uderzył w zaparkowany samochód i odjechał. Wszystko wydarzyło się przy nowym cmentarzu.

Dział: Interwencje

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w rejonie miejscowości Straszów w powiecie żarskim. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u