poniedziałek, 03 styczeń 2022

Dwanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem kamienicy w Zielonej Górze. Płonie poddasze. Sytuacja cały czas nie jest opanowana.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. Strażacy od rana wyjeżdżają do usuwania skutków silnego wiatru. IMGW wydało ostrzeżenia dla województwa lubuskiego.

Dział: Meteo

Nowy taryfikator mandatów wszedł w życie. Kary drastycznie wzrosły, szczególnie mandaty za prędkość. Policja zatrzymała w Lubuskiem już pierwsze "ofiary".

Dział: Interwencje

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze podsumowała 2021 rok. Zespoły wyjeżdżały do akcji blisko 17,5 tysięcy razy.

Dział: Społeczne

Segregacja odpadów to kluczowa czynność, która pomaga w ochronie środowiska. Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w kosze do segregacji i jak w prosty sposób na co dzień zadbać o dobro naszej planety!

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u