środa, 05 styczeń 2022

To miała być zwykła kontrola drogowa. Ostatecznie okazało się, że kierowca polskiej ciężarówki ma fałszywe prawo jazdy. Został zatrzymany na DK29 koło Świecka.

Dział: Interwencje

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe podsumowało 2021 rok. Lubuskie załogi HEMS interweniowały ponad 960 razy, ratując życie mieszkańców regionu. Do czego latały?

Dział: Społeczne

Tworzenie stron internetowych obecnie to dość znany biznes, który polecany jest przez wzgląd na łatwą, przyjemną pracę, ale także dobre zarobki. Nie ma się co temu dziwić, strona WWW obecnie jest jednym ze sposobów, który znacznie ułatwia dotarcie do większej liczby odbiorców. Nic więc dziwnego, że osoby prowadzące sklep czy biznes, chętnie oddają projektowanie stron WWW profesjonalistom.

Dział: Polecamy

40 defibrylatorów AED zostanie zamontowanych w Zielonej Górze na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Pieniądze na ich zakup będą pochodzić z budżetu obywatelskiego.

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u