czwartek, 06 styczeń 2022

W Zielonej Górze na ulicy Łużyckiej nie działają lampy. Zdarza się, że piesi oświetlają się latarkami z telefonów. - Prawie zostałem potrącony - pisze czytelnik.

Dział: Społeczne

Resuscytacja kobiet od lat stanowiła temat tabu. Dlaczego? Największą barierą był strach np. przed rozpięciem stanika. To główny temat kampanii "Odsłoń klatkę".

Dział: Społeczne

Niebezpieczna sytuacja na drodze w Zielonej Górze. Jeden kierowca zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić kobietę. Drugi prawie potrącił pieszą.

Dział: Interwencje

Co zrobić z choinką po świętach? W Zielonej Górze zabierze ją specjalny Eko Patrol. To już kolejna taka akcja w mieście. Sprawdź harmonogram wywozu choinek Zielona Góra.

Dział: Społeczne

Nocny pożar domu koło Nowej Soli. Budynek był niemalże całkowicie objęty ogniem. Na miejscu pracowało dziesięć zastępów straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u