czwartek, 10 listopad 2022

Długi weekend to wzmożony ruch pojazdów a wraz z nim akcja policji na drogach. Mundurowi będą patrolować trasy i masowo sprawdzać trzeźwość oraz prędkość.

Dział: Interwencje

WOŚP 2023 Zielona Góra. W trakcie 31. finału na ulicach miasta pojawi się maksymalnie 325 wolontariuszy. Sztab ruszył właśnie z naborem osób do zbierania datków.

Dział: Społeczne

Będzie wycinka drzew w Gorzowie Wielkopolskim. Miasto chce się pozbyć 357 drzew z uwagi na ich zły stan lub kondycję. Sprawdź, gdzie będą prowadzone prace.

Dział: Społeczne

Liga Europy wkracza w fazę pucharową. Trwająca edycja jest szczególna, bowiem już w 1/16 finału zagrają światowe marki, których obecność w drugiej, europejskiej lidze jest niemałą niespodzianką. Kto w tym momencie jest faworytem do zwycięstwa w rozgrywkach Ligi Europy?

Dział: Polecane

Co się bardziej opłaca w dużym mieście - wybudowanie tradycyjnego garażu murowanego, czy też korzystanie z wersji alternatywnej? Jest to pytanie, które bez wątpienia zadaje sobie wielu właścicieli samochodów. Choć nie jesteśmy wskazać jednoznacznej odpowiedzi (każdy przypadek jest bowiem inny), to jednak fakty mówią same za siebie - coraz więcej kierowców zamieszkujących duże miasta decyduje się na garaże blaszane. Wrocław nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem! Jeśli chcesz dołączyć do grona właścicieli takich obiektów, dzisiaj podpowiemy Ci, jak to zrobić. Zapraszamy do naszego krótkiego poradnika.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u