piątek, 11 listopad 2022

Marsz Niepodległości w Zielonej Górze. W wydarzeniu pod hasłem "Niepodległa w Europie" udział wzięło około 150 osób. Całość zakończyła się na placu Bohaterów.

Dział: Społeczne

Skuteczne pozycjonowanie stron spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Przeniesienie biznesu do sieci to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Jeśli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów, musisz sięgnąć po optymalizację swojej witryny pod kątem SEO.

Dział: Polecane

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały w miejscowości Słone koło Zielonej Góry. Strażaków postawiło na nogi ognisko bez dozoru.

Dział: Interwencje

Dziś Święto Niepodległości. Z tej okazji w Zielonej Górze odbył się rajd pod hasłem "Rowerowa Niepodległa". Celem było Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie.

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u